top of page

07 Tem Cum

|

Tschaikowsky-Saal

Eda And Concert

Eda And, kendine has üslubuyla Türk müziği ile modern caz arasında ilham verici bir köprü kuruyor. Şimdiye kadar "Augmented Life", "Live in Hamburg" adlı iki albüm çıkardı.

Eda And Concert
Eda And Concert

Veranstaltungsdetails

07 Tem 2023 19:00

Tschaikowsky-Saal, Tschaikowskypl. 2, 20355 Hamburg, Almanya

Teilnehmer

Weitere Informationen

🔎Eda And Konseri

📅 07.07.2023

Einlass 19:00

Beginn 20:00

📌 Tschaikowsky-Saal 

Tschaikowskypl. 2, 20355 Hamburg (U Bahn Messehale)

💶 ab 20€

📣 Info: 0178 444 0 464 

📝 Eda And, kendine has üslubuyla Türk müziği ile modern caz arasında ilham verici bir köprü kuruyor. Şimdiye kadar "Augmented Life", "Live in Hamburg" adlı iki albüm çıkardı.

Eda And, İzmir'de klasik piyano eğitimi aldıktan sonra 18 yaşında olağanüstü bir yetenek olarak Bremen Uluslararası Gençlik Senfoni Orkestrası ile bestelediği piyano konçertosunun prömiyerini yapmak üzere Almanya'ya davet edildi. Daha sonra Hamburg'da Wolfgang-Andreas Schultz (efsanevi besteci György Ligeti'nin eski asistanı) ile klasik kompozisyon çalıştı. Klasik eğitimini tamamladıktan sonra Hochschule für Musik und Theatre'da caz kompozisyonu üzerine yüksek lisans yaptı.

Big Band besteleri NDR Big Band tarafından çalındı ​​ve kaydedildi. NDR Bigband ile resmi olarak çalışan ilk Türk kadın piyanist, besteci ve aranjördür. Diğer klasik orkestral besteleri çeşitli senfoni orkestraları tarafından icra edilmiştir.

İstanbul Uluslararası Caz Festivali, Elbjazz Festivali, İzmir & Europa Caz Festivali gibi birçok festivalde çaldı. Orijinal kayıtları TSF Caz Radyo/Fransa, TRT Radyo/Türkiye, NDR Radyo'da yayınlandı, ilk albümü All About Jazz/ABD'de caz eleştirmenlerinden övgüyle söz etti.

Halen Hamburg'da yaşıyor ve piyanist, besteci ve aranjör olarak yeni bestelerine ve albüm projelerine odaklanmaya devam ediyor.

Tickets

 • 1. Kategorie (Reihe 1-2)

  €33,00
  + €0,83 Servicegebühr
  Verkauf beendet
 • 2. Kategorie (Reihe 3-5)

  €22,00
  + €0,55 Servicegebühr
  Verkauf beendet
 • 3. Kategorie (ab der 6. Reihe)

  €20,00
  + €0,50 Servicegebühr
  Verkauf beendet

Veranstaltung teilen

bottom of page