top of page

Tarih isteğe bağlıdır.

|

Yer isteğe bağlıdır.

Ev Sahibi Olarak Başvur

Yemek yapmak ve yeni insanlarla tanışmak ilgini çekiyor mu? Seçeceğin bir tarihte, en az iki kişiyi ya da bir aileyi yemeğe davet edebilirsin.  Sana uygun kriterleri belirt ve ekibimizin aramasını bekle. Birkaç gün içinde sana uygun konuklarla irtibata geçireceğiz.

Ev Sahibi Olarak Başvur
Ev Sahibi Olarak Başvur

Veranstaltungsdetails

Tarih isteğe bağlıdır.

Yer isteğe bağlıdır.

Teilnehmer

Weitere Informationen

YEMEK BİRLİKTE LEZZETLİ

Hamburg'a taşınanlar bu şehri ve insanlarını tanımak ister ama nereden başlayacağını bilemez.  Hamburg Dinner, ortak bir akşam yemeğidir, tanışmalar için mükemmel bir fırsattır. Tanışmakla kalması ya da arkadaşlığa dönüşmesi sizin elinizde.

Hamburg ve çevresinde yaşayanların yemek davetlerine tanışmasını ve keyifli vakit geçirmesini amaçlıyoruz. Yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek, enerjini yükseltmek ve yeni lezzetler deneyimlemek istiyorsan bu etkinlik sana göre. 

Bu etkinlikte iki şekilde yer alabilirsin.

1- Ev Sahibi

2- Konuk

Ev Sahibi: Yemek yapmak ve yeni insanlarla tanışmak ilgini çekiyor mu? Seçeceğin bir tarihte, en az iki kişiyi ya da bir aileyi yemeğe davet edebilirsin. 

Konuk: Yeni insanlar ve lezzetler tanımak ister misin? Kaydol, seni ya da aileni lezzetli bir yemeğe davet edecek ev sahibiyle temasa geçirelim.

Bir sonraki buluşma sana kalmış. İstersen kendi aranızda buluşmalara devam edebilir, istersen yeni buluşmalarda yer almaya devam edebilirsin. Moderatörle iletişim halinde kalman yeterli. 

Kayıt formunu doldurduktan sonra moderatör seninle iletişime geçecek. Ev sahibi ve konuk eşleştirmeleri onaylandıktan sonra iletişim bilgileri paylaşılacak. Planlanan tarihte buluşma gerçekleşecek. 

Veranstaltung teilen

bottom of page