top of page

11 Ara Paz

|

Alter Elbtünnel

Hamburg Gezisine Davet

Hamburg'u daha yakından tanımak ve yeni insanlarla tanışıp, sohbet etmek ilgini çekiyor mu? Evet ise bu etkinlik sana göre!

Tickets Are Not on Sale
See other events
Hamburg Gezisine Davet
Hamburg Gezisine Davet

Veranstaltungsdetails

11 Ara 2022 13:00 – 15:00 GMT+1

Alter Elbtünnel, Bei den St. Pauli-Landungsbrücken, 20359 Hamburg, Almanya

Weitere Informationen

Haydi!

Hamburg'u daha yakından tanımak ve kış günlerini daha zevkli hale getirmek istiyoruz. Yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek, enerjini yükseltmek istiyorsan bu etkinlik sana göre. Hamburg Eyalet Milletvekili Güngör Yılmaz ile birlikte Alter Elbtünnel'i gezeceğiz.

13:00 - Kayıtlı kişilerin toplanmasını beklerken ön tanışma, ilk gelenlere Glühwein ikramı.

13:30 - Tünele giriş ve Elbe'nin karşısına yürüyüş.

14:00 - Hamburg'un silüeti karşısında tanıtım ve tanışma oyunu

14:30 - Tünelden geri dönüş.

15:00 - Veda

Havanın yağmurlu olması halinde de alternatif program belirlenmiştir. Olağandışı bir hal dışında iptal söz konusu değildir. Açık hava etkinliği olduğu için sayı sınırlaması yoktur ve kayıt zorunlu değildir lakin havanın yağmurlu olması ya da herhangi bir revize halinde alternatif programın bildirilebilmesi ve daha iyi planlama yapabilmek için kayıt olunmasını rica ederiz. 

NOT: Faaliyet boyunca video çekimi yapılacak olup, daha sonrasında Youtube'de yayınlanacaktır. Katılanların video çekimine rıza gösterdiği kabul edilmektedir. Videoda yer almak istemeyenlerin bildirmesine gerek yok, kameradan uzak dursun yeterli :) 

Veranstaltung teilen

bottom of page