top of page

06 May Cmt

|

Winner'sPLAY Sportsbar - Hamburg

Haydi Söyle "Karaoke Party"

Hamburg'da pop, rock, sanat, halk ve arabesk müziğinden oluşan 1400 şarkılık arşivden gönlünüze uygun şarkıyı isteyebilirsiniz.

Haydi Söyle "Karaoke Party"
Haydi Söyle "Karaoke Party"

Veranstaltungsdetails

06 May 2023 21:30 – 07 May 2023 03:30

Winner'sPLAY Sportsbar - Hamburg, Kieler Str. 561, 22525 Hamburg, Almanya

Weitere Informationen

Sevgili Hamburglular,

Hamburg'da "Haydi Söyle! Karaoke" eğlenceleri başladı.  Pop, rock, sanat, halk ve  arabesk müziğinden oluşan 1400 şarkılık arşivden gönlünüze uygun şarkıyı isteyebilirsiniz. İster oturduğun yerden eşlik edebilir, istersen sahnede performans yapabilirsin. Winner's Play samimi bir ortam ve geniş bir bar sunuyor. Yedi tane ekranı ile her yönden şarkılara eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz şarkıyı ve isminizi kağıda yazmanız ve görevliye vermeniz yeterli. İstek sırasına ve sıradaki bekleyenlere göre istekleriniz sıraya konulacaktır. Sıranız geldiğinizde isminiz anons edilir ve sahne artık sizin olur. 

Şarkı listesi: https://www.hamburggezgini.com/karaoke 

Hamburg-Stellinger Höfe'de (Otoban yanındaki Bauhaus'un yakınında) AVM içerisinde bulunan Winner'sPLAY'de park sorunu yaşamazsınız. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler 4, 183, 281 ve 392 numaralı otobüslerle Winner'sPLAY'in hemen önünde inebilir. Winner'sPLAY lüx dizaynı ve samimi atmosferi ile kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. İçecek fiyatları çekinmeden ve doyasıya içmeyi sevenler için düşünülmüştür. 

- 18 yaş altı girişi yasaktır.

- Giriş ücreti 10 €'dur.

- Nakit ya da paypal ile ödeme kabul edilmektedir.

- Etkinlik numarasız koltuk, bar önü ve ayakta eğlenme düzenine sahiptir. İlk gelen istediği yere geçebilir felsefesine göre hareket edilmektedir.

- Organizatör uygun görmediği müşterileri, sebep göstermeksizin mekana almama ya da çıkarma hakkına sahiptir.

- Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır. Girişte çanta kontrolü yapılacaktır. Üst-baş kontrolüne anlayışlı olmanızı rica ederiz.

Bu etkinliği kaçıranlar, üzülmeyin. Her ay Hamburglular için burada olacağız. Takip edin.

İyi eğlenceler.

Veranstaltung teilen

bottom of page