top of page

10 Ara Paz

|

Bouldering (Kaya Tırmanışı)

Kapalı Alan Bouldering Etkinliği (Kaya Tırmanışı)

Deneyim ve ekipman gerektirmeyen kaya tırmanışı yapacağız. Bizimle birlikte keyifle spor yapmak isteyenleri bekleriz.

Kapalı Alan Bouldering Etkinliği  (Kaya Tırmanışı)
Kapalı Alan Bouldering Etkinliği  (Kaya Tırmanışı)

Veranstaltungsdetails

10 Ara 2023 13:00 – 11 Ara 2023 15:30

Bouldering (Kaya Tırmanışı) , Gasstraße, 22761 Hamburg, Deutschland

Teilnehmer

Weitere Informationen

Hamburg Gezgini: Kapalı Alan Bouldering Etkinliği

Sevgili Hamburgerler!

Egosuz, sorunsuz ve güleryüzlü insanları bir araya getirmek amacıyla Hamburg'u keşfetmek için yola çıktık. 10 Aralık 2023 Pazar günü saat 13:00'te gerçekleşecek etkinliğimizde bouldering (kaya tırmanışı) yapacağız. Kapalı bir alanda gerçekleşecek olan bu etkinlik için daha öncesinden bir tecrübeniz olmasına gerek yok. Eşofmanlarında gelmen yeterli.

Organizasyonu gönüllü bir şekilde yapıyoruz. Ancak kaya tırmanışı yapılacak tesise giriş ücreti vardır.. Her katılımcının kendi giriş ücretini karşılaması gerekmektedir. En son ziyaretimizde kişi başı giriş ücreti 14,5€ + ayakkabı kiralama 4€ olarak ödeme yapmıştık.

Etkinliğe katılacak olanların kesin katılımlarını onaylamaları ve giriş ücretlerini önceden PayPal üzerinden göndermeleri gerekmektedir. Bu sayede giriş işlemleri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Etkinlik yöneticisi Serap Sisi, kayıt yaptıran katılımcılarla iletişime geçecek ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

"Hamburg Gezgini" ruhunu taşıyan herkesi aramıza katılmaya davet ediyoruz. Etkinliğimize katılmak isteyenlerin zamanında kayıt yaptırmaları önemlidir. 

Eğlenceli bir gün geçirmek ve yeni bir deneyim yaşamak için bouldering etkinliğimize katılın ve Hamburg'u keşfetmek için bizimle birlikte olun!

Sevgi ve macera dolu günler dileriz,

Hamburg Gezgini Ekibi

https://www.hamburggezgini.com/events/kapali-alan-bouldering-etkinligi-kaya-tirmanisi 

Veranstaltung teilen

bottom of page