top of page

31 Ara Cmt

|

LOMO BAR

Mutlu Yıllar Partisi

Serhat & Rıdvan ikilisinin keyifli şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etmeye, yeni yıla Dj Tekin performansında Türkçe remixlerle girmeye ve çılgınlar gibi dans etmeye hazır mısın?

Anmeldung abgeschlossen
Veranstaltungen ansehen
Mutlu Yıllar Partisi
Mutlu Yıllar Partisi

Veranstaltungsdetails

31 Ara 2022 21:30 – 01 Oca 2023 05:30

LOMO BAR, Juliusstraße 6, 22769 Hamburg, Almanya

Teilnehmer

Weitere Informationen

KÜÇÜK ve SAMİMİ ORTAMIMIZDA, ÖZEL BİR EĞLENCE SUNUYORUZ. SINIRLI SAYIDA KATILIMCIDAN BİRİSİ OLMAK İSTER MİSİN? TÜM DETAYLAR AŞAĞIDA YAZIYOR.

Giriş: 21:30

  • Normal giriş 30 euro. İlk biranız bizden hediye! İndirimli giriş yapmanız mümkün. Bunun için gasteliste (misafir listesi) başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular onaylandığı takdirde giriş ücreti olarak 15 euro ödersiniz. Hediye bira hakkınız da korunur. Kontenjan sınırlıdır. 
  • VIP kapasitesi dolmuştur. İlginizden dolayı teşekkürler. VIP giriş 50 euro. Mekanda 5+5+5 kişilik VIP köşe bulunmaktadır.  VIP haricinde oturma alanı olmayacaktır. Ayakta ve müziğin ritminde kalınmasını istiyoruz. VIP konularımıza ücretsiz ve sürpriz içecek ikramlarımız olacak. VIP misafirlerimiz talep önceliğine göre istediği oturma köşesinde yer ayırtabilirler.

Başlangıç: 22:00

Serhat & Rıdvan Canlı Müzik

  • Serhat & Rıdvan ikilisi, Lübeck ve Hamburg sokaklarında müzik yaparken keşfedildi. Açık hava buluşmalarında ve mekanlarda sahne almaya başladı ve Hamburglular onları çok sevdi. Sahnelerin yeni yıldızı bu gece "Mutlu Yıllar Partisi"nde olacak. İki gitar, iki solist, bol sempati! Hep bir ağızdan eşlik edeceğimiz harika şarkılar bizleri bekliyor. 

00:00 Dj Tekin Türkçe Remix Performans

  • Dj Tekin yakın zamandan beri Hamburg'da yaşamasına rağmen ismini duyurmayı başardı. Knust'ta gerçekleşen IMF'de Pinhani, Melike Şahin, Mert Demir gibi sanatçıların ardından aftershow partisini yaptı. Planten&Blomen'de gerçekleştirilen ünlü fotoğrafçı Ebru Durupınar sergisinin müziklerini yaptı. 90'lar Partisi organize etti. 45'lik'te, Cadde Band konserinin aftershow partisinde Hamburglulara keyifli anlar yaşattı. Bu gece Türkçe ve herkesin bildiği bazı yabancı remixlerden oluşan, eşsiz ritimde şarkılar bizleri bekliyor. Dinlenip gelin, dans etmekten yorulacaksınız.

05:30 - Son bir kişi dahi kalsa, sabaha yakın saatlere kadar eğlenmeye devam edeceğiz. Sonrasında Günaydın! Yeniyılaydın! 

Gece uzun. Eğer acıkacak olursanız, vejeteryan sandviçlerimiz hayat kurtarıcı olacaktır.

Bu özel bir partidir! Samimi bir eğlence ortamı istiyoruz. Bu nedenle misafirlerimizin bir çoğunu öncesinde belirleyip, biletlerini teslim edeceğiz. Geçmişte organize edilen etkinliklere katılanların özellikle belirtmesini rica ederiz. Rahatsızlık verecek karakterde kişilerin ilgisini çekmiyoruz. Herşeye rağmen kapıda seçiciyiz.  Umarım kendimizi ve eğlence beklentimizi doğru aktarabilmişizdir. 

Not: Sadece nakit alışveriş mümkündür. Fiyat politikamız ortalamanın altında tutulmuştur. Organizasyon ekibi olarak biz de eğlence ortamlarını seven insanlarız ve soyguna uğramış hissedildiğimiz zamanlar oluyor. Biz onlardan birisi olmayacağız, yani dışarıdan içip gelmeye değmez :)

Çıkın, çıkın, gelin! Eğlenelim! 

Hamburg Gezgini, Fatma, Gezgin dostu Ufuk ve Melek'ten sevgilerle...

Veranstaltung teilen

bottom of page