top of page

08 Eki Paz

|

Büdelsdorf Vorwerksallee (NordArt 2023)

NordArt2023 Gezisi (Büdelsdorf)

NordArt Avrupanın en büyük uluslararası Çağdaş Sanat Galerilerinden biri. Bu yıl Türkiye’ye misafir ülke olarak özel bir alan ayrılmış ve 17 sanatçımızın eseri sergileniyor. Milletvekilimiz Güngür Yılmaz'la birlikte gideceğiz.

NordArt2023 Gezisi (Büdelsdorf)
NordArt2023 Gezisi (Büdelsdorf)

Veranstaltungsdetails

08 Eki 2023 09:00 – 15:30

Büdelsdorf Vorwerksallee (NordArt 2023), Vorwerksallee, 24782 Büdelsdorf, Deutschland

Teilnehmer

Weitere Informationen

Sanatseverler için keyifli bir etkinlik. 

Birlikte yolculuk yapabileceğimiz nitelikte, egosuz, sorunsuz, güler yüzlü insanları aramızda görmek istiyoruz. 

Hamburg'a 100 km mesafedeki Büdelsdorf şehrinde gerçekleşen NordArt 2023'e gideceğiz. NordArt Avrupanın en büyük uluslararası Çağdaş Sanat Galerilerinden biri.  Bu yıl Türkiye’ye misafir ülke olarak özel bir alan ayrılmış ve 17 sanatçımızın eseri sergileniyor. Türkiye sergisi hakkında detaylı bilgi ve videoyu buradan izleyebilirsiniz. Serginin tamamı hakkında daha fazla bilgi www.nordart.de sitesinde.

Hamburg Eyalet Milletvekilimiz Güngör Yılmaz'ın öncülük edeceği etkinlikte, ekibimize özel indirim sağlanacaktır. Normalde 21€ olan giriş ücreti, ekibimize özel 8€ olarak belirlenmiştir. Ayrıca serginin son günü. Belirlenen saatlerde Milletvekilimiz Güngör Yılmaz bize eşlik edecek, Türkiye sergisi küratörü Kemal Tufan ve sergilenen eserlerin sanatçıları da sergi alanında olacak. Ortak etkinlikten sonra bireysel olarak sergi alanı gezilecektir. 

Hamburg Gezgini olarak yaklaşık 10 kişiye bu özel fırsatı sunabileceğiz.  Bireysel olarak gitmek isteyenler de tabiki gidebilirler. 

Etkinlik planlayıcısının telefon numarasını kaydetmeyi unutmayın.

Tekin, 0178 4440464 

Veranstaltung teilen

bottom of page