top of page

28 Oca Cmt

|

Winner'sPLAY Sportsbar - Hamburg

Türkisch Party

Hamburg'da özlediğiniz müziklerde doyasıya eğlenmek mümkün.

Tickets stehen nicht zum Verkauf
Andere Veranstaltungen ansehen
Türkisch Party
Türkisch Party

Veranstaltungsdetails

28 Oca 2023 22:00 – 29 Oca 2023 03:00

Winner'sPLAY Sportsbar - Hamburg, Kieler Str. 561, 22525 Hamburg, Almanya

Weitere Informationen

Sevgili Hamburglular,

Dj Tekin eşliğinde kıpır kıpır şarkılar eşliğinde gece boyu eğlenceye hazır olun. Dj Tekin, en sevilen şarkıları seçti. Hep bir ağızdan eşlik edebilirsiniz. Kendinizi en büyüleyici kulüpte hissederken, bir bakmışsınız özel seçilmiş oyun havalarında göbek atmaya başlamışsınız. Kısa kısa yüzlerce şarkının eşlik edeceği eğlence, her türden müzik severe hitap ediyor. Daha önce bu deneyimi yaşamadıysan, mutlaka denemelisin.

Hamburg-Stellinger Höfe'de (Otoban yanındaki Bauhaus'un yakınında) AVM içerisinde bulunan Winner'sPLAY'de park sorunu yaşamazsınız. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler 4, 183, 281 ve 392 numaralı otobüslerle Winner'sPLAY'in hemen önünde inebilir. Winner'sPLAY lüx dizaynı ve samimi atmosferi ile kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. İçecek fiyatları çekinmeden ve doyasıya içmeyi sevenler için düşünülmüştür. 

- 18 yaş altı girişi yasaktır.

- Giriş ücreti 20 €'dur. 

- Nakit ya da paypal ile ödeme kabul edilmektedir.

- Etkinlik numarasız koltuk, bar önü ve ayakta eğlenme düzenine sahiptir. Oturma alanlarında biletli misafirlerimize öncelik tanınır.  İlk gelen istediği yere geçebilir felsefesine göre hareket edilmektedir. 

- Organizatör uygun görmediği müşterileri, bilet almış olsa dahi, parasını iade etmek koşuluyla mekana almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır. Girişte çanta kontrolü yapılacaktır. Üst-baş kontrolüne anlayışlı olmanızı rica ederiz.

- Aynı mekanda 19:00 - 22:00 arasında gerçekleştirilecek olan Karake Eğlencesi'ne de ekstra ödeme yapmadan giriş yapabilecektir. Koltuk hakkı kampayaya dahil değildir.

İyi eğlenceler.

Veranstaltung teilen

bottom of page