top of page

Disney HERCULES, Dünya Prömiyerini Hamburg'da Yapacak

Hamburg'un müzikal sahnesi, Mart 2024'te bir şölenle sarsılacak. Disneys HERCULES - Das heldenhafte Musical, Stage Theater Neue Flora'da dünya prömiyerini yapacak. 1997 yapımı Disney filminden ilham alan gösteri, izleyicilere her yaşa hitap eden yepyeni bir müzikal macera sunacak. Dünyaca meşhur müzikalin dünya prömiyerinin Hamburg'da yapılacak olması oldukça heyecan verici.


Disneys HERCULES - Das heldenhafte Musical, Stage Theater Neue Flora'da dünya prömiyerini yapacak
Disneys HERCULES - Das heldenhafte Musical, Stage Theater Neue Flora'da dünya prömiyerini yapacak

10 Mart'ta başlayacak olan müzikal neredeyse her gün olmak üzere sene boyunca devam edecek. Biletler 50 eurodan başlıyor.


Zeus'un oğlu Hercules'un kendi benliğini ve dünyadaki yerini bulma arayışını anlatan eser, görsel bir şölen, genç ve yaşlı herkesi güldürecek mizah ve bir aşk öyküsü ile izleyicileri büyüleyici bir deneyime davet ediyor. Gösteri, Olivier Ödülü'ne aday gösterilen Kwame Kwei-Armah ve Tony Ödülü kazanan Robert Horn tarafından yazıldı ve daha önce Broadway'de ALADDIN'ı sahneye koyan Tony Ödülü kazanan Casey Nicholaw tarafından yönetildi.Alan Menken ve David Zippel'in etkileyici müziği, Disney filminden R&B ve Gospel hitleri içeriyor ve müzikal sahne için özel olarak bestelenmiş şarkılarla zenginleştiriliyor. Müzikalin ilk single'ı "Endlich angekommen", Disneys HERCULES'teki başrolü üstlenecek olan Benét Monteiro tarafından seslendiriliyor.


Canlı bir deneyim yaşamak isteyenler için, Mart ve Nisan 2024'te Stage Theater Neue Flora'da bir dizi gösteri planlanmış durumda. Biletler, farklı avantajlar sunan seçeneklerle satın alınabilir.


Disneys HERCULES, izleyicilere Olimpos'tan Hades'e kadar bir yolculuk vaat eden eğlenceli, samimi ve duygusal bir gösteri sunuyor. Antik Yunan mitolojisinin fantastik dünyasına dalın ve müzik, mizah ve sihir dolu unutulmaz bir akşam yaşayın.


Tekin Gezgin Hamburg Gezgini Haber


Comments


bottom of page