top of page

Hamburg'da Büyük Düğün ve Etkinlik Fuarı Başlıyor!

Aktualisiert: 30. Okt. 2023

Hamburg,

8-9 Kasım tarihlerinde, Grand Palais Eventlocation'da (Osterrade 20, 21031 Hamburg) düzenlenecek büyük bir etkinlikle özel günlerinizi daha unutulmaz kılmaya hazır olun. Hamburg'un yeni açılacak olan etkinlik mekanı, evlilik hazırlıkları yapanlar ve özel etkinliklerini mükemmel bir şekilde planlamak isteyenler için Düğün ve Etkinlik Fuarı'na ev sahipliği yapacak.

Düğün Fuarı, 8-9 Kasım tarihlerinde Grand Palais'da (Osterrade 20, 21031 Hamburg) düzenlenecek
Düğün Fuarı, 8-9 Kasım tarihlerinde Grand Palais'da (Osterrade 20, 21031 Hamburg) düzenlenecek

Bu heyecan verici fuar, evlilik, sünnet, konser, doğum günü kutlamaları, nişan, kına gecesi, firma etkinlikleri, mezuniyet törenleri, iş toplantıları gibi her türlü özel etkinlik için ihtiyaç duyulan her şeyi bir araya getiriyor. Bu fuar sayesinde tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fuarın özelliklerinden biri, 16 farklı firma tarafından sunulan hizmetlerin ve ürünlerin sergileneceği geniş bir yelpaze sunmasıdır. Fotoğrafçılardan dekorasyon uzmanlarına, organizasyon şirketlerinden sanatçılara kadar birçok alanda uzmanlaşmış temsilciler, katılımcılara öneri ve fikirler sunacak.

Ziyaretçiler, fuarı 17:00 ile 22:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gezebilecekler. Bu fırsatı kaçırmayın ve katılımcılardan kartlarını veya iletişim bilgilerini almayı unutmayın, çünkü ileride ihtiyacınız olabilir!

Fuar, Hamburg'un önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleştirilecek. Dilli Balloon Events, Nermin Orhan Events & Weddings, ED Beautybox, Balayı Mağazası, Grup Mozaik, Luxsface Studio, Weisse-Tauben-De, Grup Yaren, Dj Serdal Zeynel, Deniz Violine, Can Zeybek Efeler ve Kursları, Elbhochzeiten, Wunschgestalt, Deinelimo, Juwelier Noah ve Beauty Bar Winterhude gibi sektörün önde gelen temsilcileri fuara katkıda bulunacaklar.


Ayrıca, fuarın düzenlendiği Grand Palais, yeni işletmecileri Nermin Orhan ve Atilla Yusufoğlu tarafından yönetiliyor. Mekanın kapsamlı bir yenileme sürecinden geçtiği ve özenle dekore edildiği gözlemlendi, ayrıca yeni işletme anlayışıyla hizmet veriyor. Fuar hakkında daha fazla bilgi almak veya Grand Palais Eventlocation ile iletişime geçmek için aşağıdaki yetkililere ulaşabilirsiniz:
Hamburg Düğün ve Etkinlik Fuarı, gelecekteki özel günlerinizi daha özel kılmak için size büyük bir yardım eli uzatıyor. Ücretsiz olan bu fuara katılmayı kaçırmayın!

Tekin Gezgin

Hamburg Gezgini Haber

29.10.2023
ALMANCA | DEUTSCH


In Hamburg beginnt die Hochzeits- und Eventmesse!


Bereiten Sie sich auf ein großes Ereignis vor, das am 8. und 9. November im Grand Palais Eventlocation (Osterrade 20, 21031 Hamburg) stattfinden wird, um Ihre besonderen Anlässe noch unvergesslicher zu gestalten. Hamburgs brandneue Veranstaltungsstätte wird Gastgeber für die Hochzeits- und Eventmesse sein, die sich an alle richtet, die Hochzeiten planen und ihre besonderen Anlässe perfekt organisieren möchten.


Diese aufregende Messe vereint alles, was für besondere Anlässe wie Hochzeiten, Beschneidungen, Konzerte, Geburtstagsfeiern, Verlobungen, Junggesellenabschiede, Firmenveranstaltungen, Abschlussfeiern, Geschäftstreffen und vieles mehr benötigt wird. Diese Messe kann all Ihre Organisationsbedürfnisse erfüllen.


Eine der Besonderheiten der Messe ist die breite Palette von Dienstleistungen und Produkten, die von 16 verschiedenen Unternehmen präsentiert werden. Spezialisten aus verschiedenen Bereichen, von Fotografen bis zu Dekorationsexperten, von Event-Organisatoren bis zu Künstlern, werden den Teilnehmern Ratschläge und Ideen bieten.

Besucher können die Messe zwischen 17:00 und 22:00 Uhr kostenlos besichtigen. Verpassen Sie diese Gelegenheit nicht und vergessen Sie nicht, die Visitenkarten oder Kontaktdaten der Aussteller zu sammeln, denn Sie könnten sie später benötigen!


Die Messe wird mit der Beteiligung führender Unternehmen in Hamburg veranstaltet. Unternehmen wie Dilli Balloon Events, Nermin Orhan Events & Weddings, ED Beautybox, Balayı Mağazası, Grup Mozaik, Luxsface Studio, Weisse-Tauben-De, Grup Yaren, Dj Serdal Zeynel, Deniz Violine, Can Zeybek Efeler und Kursları, Elbhochzeiten, Wunschgestalt, Deinelimo, Juwelier Noah und Beauty Bar Winterhude werden zur Messe beitragen.


Darüber hinaus wird das Grand Palais, in dem die Messe stattfindet, von den neuen Betreibern Nermin Orhan und Atilla Yusufoğlu geführt. Es wurde umfassend renoviert und sorgfältig dekoriert und bietet jetzt einen neuen Ansatz in der Betriebsführung.

Weitere Informationen zur Messe oder zur Kontaktaufnahme mit dem Grand Palais Eventlocation erhalten Sie von den folgenden Ansprechpartnern:

  • Nermin Orhan: 017662173633

  • Merve Dilli: 015253967309

  • Atilla Yusufoğlu: 01724504453

  • Grand Palais: 01737471356

Die Türkische Hochzeits- und Eventmesse in Hamburg steht Ihnen zur Verfügung, um Ihre zukünftigen besonderen Anlässe noch besonderer zu gestalten. Verpassen Sie nicht diese kostenlose Gelegenheit!


Tekin Gezgin Hamburg Gezgini Haber

Comments


bottom of page