top of page

Sektörün Liderleri Grand Palais Düğün Fuarında Buluştu


Hamburg, Düğün sektörünün önde gelen firmaları, 8-9 Kasım tarihlerinde Grand Palais Eventlocation'da (Osterrade 20, 21031 Hamburg) gerçekleşen Düğün Fuarı'nda bir araya geldi.


Özel günlerini unutulmaz kılmak isteyenler için sunulan çeşitli hizmetler, Grand Palais Düğün Salonu'nda sergilendi ve salonun açılışı fuarla birlikte gerçekleştirildi. Böylece Hamburg'da yeni bir düğün salonu hizmet vermeye başladı.

Bu heyecan verici fuar, evlilik, sünnet, konser, doğum günü kutlamaları, nişan, kına gecesi, firma etkinlikleri, mezuniyet törenleri, iş toplantıları gibi her türlü özel etkinlik için ihtiyaç duyulan her şeyi bir araya getirdi. Fuar kapsamında, fotoğrafçılardan dekorasyon uzmanlarına, organizasyon şirketlerinden orkestralara kadar birçok alanda uzmanlaşmış firmalar, katılımcılara öneri ve fikirler sunarak destek oldu.Fuarın genel dekorasyonunu hazırlayan Nermin Orhan Events & Weddings, katılımcılardan büyük beğeni topladı. Dilli Balloon Events, balon süslemeleri ile dekorasyona renk kattı. Can Zeybek Efeler ve Kursları, fuarın iki gününde özel zeybek dansı gösterisi yaptı. Elbhochzeiten standında çarkıfelek kuran firma, ziyaretçilere çeşitli hediyeler verdi. Juwelier Noah ise tek taş pırlanta ve yüzük sergisi dikkat çekti. Fuarın ikinci gününde gerçekleşen gelinlik defilesi, katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı. Deniz Violine'in keman performansı ve Dj Serdal Zeynel'in müzikleri, fuara ayrı bir atmosfer kattı.


Grand Palais Ekibi: Nermin Orhan - Atilla Yusufoğlu - Merve Dilli
Grand Palais Ekibi: Nermin Orhan - Atilla Yusufoğlu - Merve Dilli

Fuara katılan diğer firmalar arasında ED Beautybox, Balayı Mağazası, Grup Mozaik, Luxsface Studio, Zwei-weisse-tauben.de, Grup Yaren, Wunschgestalt, Deinelimo ve Beauty Bar Winterhude yer aldı. Katılımcılar, ilgilerini çeken firmalarla birebir tanışma fırsatı bulurken, aynı zamanda Hamburg'daki yeni düğün salonu Grand Palais'yi ziyaret etme şansını elde ettiler. Nermin Orhan'ın özenle yürüttüğü dekorasyon işlerini titizlikle, Grup Mozaik'in solisti Atilla Yusufoğlu ve Merve Dilli'nin balon dekorasyonlarıyla renk katan Grand Palais, düğün ve organizasyon planlayanlar için büyük avantaj sunuyor.

Düğün ve Etkinlik Fuarı, Hamburglular için gelecekteki özel günleri daha da özel kılmak isteyenlere büyük bir ilham kaynağı oldu.

Tekin Gezgin Hamburg Gezgini Haber

Comments


bottom of page